Lostra Hizmeti

Lostra İşlemi Ne Fayda Sağlar?

Kökeni İtalyanca olan lostra kelimesi ayakkabılar için temizlik, tadilat, boya, bakım, parlatma gibi işlemleri kapsar. Zamana yenik düşerek yıpranan ve eskiyen ayakkabılar lostra hizmeti ile yenilenir. Evdeki hazır temizleme malzemeleri ile yapılan bakım işlemleri ayakkabıda çeşitli zararlara yol açabilir. Ayakkabının dokusu bozulabilir ve rengi değişebilir.

Ayakkabı bakımı konusunda en etkili ve güvenilir yol lostra işlemidir. Lostra işlemi sırasında kullanılan yöntemler sayesinde ayakkabıdaki hasarlar giderilir. Ayakkabının kalitesi korunarak kullanım ömrünün uzaması sağlanır. Ayakkabılarının temizliği hem iyi bir görünüm hem de ayak sağlığın için çok önemlidir. Rahatlığına alıştığın ayakkabılarını uzun yıllar giymeye devam etmek istiyorsan mutlaka lostra hizmetinden faydalanmalısınız…

Ayakkabıları Temizleyen Uygulama

Online profesyonel lostra hizmeti sunan Eskişehir Mert Lostra Salonu normalde belli başlı yerlerde bulabileceğin lostra işlemine artık istediğin zaman ulaşma imkanı sağlıyor. Böylece ayakkabının bakım ihtiyacı kısa bir süre içerisinde gideriliyor. Temiz’in özel tesislerinde bot, spor, nubuk, süet, deri gibi günlük ayakkabıdan lüks ve tasarım parçalara kadar her ayakkabıyı temizletebilirsin. Farklı model ve materyallerde ayakkabılar; alanında uzman ekibimiz tarafından özenle temizlenir. Kalitemiz ve yaptığımız uygulamalar sektörün önde gelen markaları tarafından da onaylanmıştır. Yeni bir ayakkabıya vereceğin yüksek ücretler yerine eski ayakkabılarını yeniletip giymeye devam edebilirsin.